Proroci jsou lidé

Lekcie Sobotnej školy v 1. štvrťroku roku 2009 nás budú sprevádzať témou „daru proroctva“ v Biblii, dejinách i v cirkvi adventistov. Pri tejto príležitosti ponúkame v spolupráci s vydavateľstvom Advent-Orion SRAdvent-Orion ČR všetkým učiteľom Sobotnej školy (a nielen im) knihu Proroci jsou lidé, ktorej autorom je Graeme Bradford.

Knihu, ktorá je výborným doplnkom k lekciám Sobotnej školy a ktorá predstavuje pútavou formou mnohé otázky ohľadom inšpirácie prorokov, ich neomylnosti ale aj služby a úlohy Ellen Whiteovej v Cirkvi adventistov, ponúkame za cenu 3,95 € (119,- Sk) (knihy za dotovanú cenu sú už vyčerpané).

Knihu si môžete objednať pomocou formulára na tejto stránke. Kvôli zníženiu nákladov budú objednané knihy s uvedeným menom zaslané spolu s najbližšou zásielkou literatúry zborovým traktátnikom, ktorí vám ju po zaplatení 3,95 € predajú.

Knihu už nie je možné objednať.